درباره من

همیشه نوشتن بهترین سرگرمی برای من بوده و هست. این رو از دفتر خاطراتی که از دوران دبستان برای من به یادگاری مونده هم میشه فهمید. از همون دوران کودکی علاقه زیادی به خوندن کتاب‌های مختلف داشتم و هنوز هم فکر می‌کنم که یه روزی، نویسنده‌ی بزرگی میشم.

تحصیلات دانشگاهیم رو با رشته علوم سیاسی در دانشگاه تهران آغاز کردم چون می‌خواستم روزنامه نگار بشم.

نسیم طهرانی

اون موقع نمی‌دونستم که نوشتن محتوا یه روزی انقدر مهم و تاثیرگذار میشه. فوق لیسانسم رو هم در رشته روابط بین الملل ادامه دادم و خوشحالم که این دوره از زندگیم با اساتید بزرگ و تکرار نشدنی دانشگاه تهران گذشت.
زندگی کاری من از شرکت همکاران سیستم آغاز شد و الان هم در سپیدار (یکی از زیرمجموعه هاش) ادامه داره.

در شرکت سپیدار در حوزه دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا شروع به فعالیت کردم. وقتی به وبلاگ آموزشی سپیدار نگاه می‌کنم، احساس می‌کنم که توی تک تک مقاله‌هاش کلی خاطره هست، کلی تجربه و البته تلاش‌های شبانه روزی من و همکارام.

اگه یه روزی از من بپرسن که علت موفقیت شما چیه؟ قطعا می‌گم “دلی کار کردن” چون تو باید شغلت رو از اعماق وجودت دوست داشته باشی و من این شانس رو دارم که پول درآوردن تنها انگیزه من برای کار کردن نیست.
نویسنده‌های بزرگ می‌گن بزرگترین دغدغه‎ی هر آدمی که محتوا می‌نویسه اینه که مطالبش خونده بشه و مورد توجه قرار بگیره. این موضوع همیشه توی ذهن منم هست و دوست دارم مطالب منو بخونین و با هم در ارتباط باشیم و از تجربیاتمون باهم حرف بزنیم. راه‌های ارتباطی رو هم براتون گذاشتم تا باهم بیشتر صحبت کنیم.


نسیم طهرانی

دکمه بازگشت به بالا